شفا دادن چشم توسط امام عصر ارواحنا فداه

در کتاب جرعه ای از الطاف حضرت صاحب الزمان عجّل الله تعالی فرجه صفحه 77 این چنین آمده است:

مرحوم آیت الله العظمی اراکی نقل کردند که:آقای سیّد علی هاشمی بجنوردی که از شاگردان خوش فهم من بود و من از او خوشم می آمد،مدت مدیدی او را ندیده و از او هم اطّلاعی نداشتم .تا این که کنار مرقد مرحوم آقای حاج شیخ عبدالکریم حائری با او برخورد کردم، پس از احوالپرسی، ایشان قضیه ای را نقل کرد و گفت:چندی پیش یکی از چشمانم عیبی پیدا کرد و دکتر تشخیص داد غّده ای در مغز من به وجود آمده که می باید کاسۀ سر برداشته شود.

من از این جریان خیلی بی تاب شدم،بعضی از دوستان گفتند ذکر یونسیه با شرایط مخصوصی که دارد، در برآوردن حوایج خیلی مؤثّر است. من به آن ذکر مداومت کردم، تا این که یک روز پای کرسی خوابیده بودم، در عالم خواب قافله ای در هوا دیدم که به طرف خانه خدا می روند و در جلوی آن ها امام عصر-ارواحنا فداه-سوار بر اسب است.وقتی که به من رسیدند،پیش خود گفتم:

حالا به من توجّه می کنند، ولی توجّه نفرمودند و رد شدند و من شروع کردم به ناله و زاری و اظهار تأثر از این که امام به من توجّه نکردند، ناگهان دیدم امام برگشتند و انگشت مبارکشان را بر چشم من گذاشتند. از خواب بیدار شدم، متوجّه شدم چشمم عیب و علّتی ندارد. بعد از آن به دکتر مراجعه کردم، پس از عکس و معاینه گفتند: اثری از غدّه هم در سر وجود ندارد.

روزنه هایی از عالم غیب،ص29

شیفتگان حضرت مهدی(عج)،ج3،ص58

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *